на русском

ТОВ „Торговий дім „Олександрійська фірма „Віра-Сервіс”

З травня 2011 р. ТОВ „Торговий дім „Олександрійська фірма „Віра-Сервіс” (Торговий дім) є уповноваженою юридичною особою заводу ВАТ „ОФ „Віра-Сервіс” (Завод) на ведення комерційної діяльності, поставки кранової продукції, запчастин та подальшого сервісу.

ВАТ „Олександрійська фірма „Віра-Сервіс”

У 1992 р. завод перейменовується в державну фірму „Віра-Сервіс”. Номенклатура підйомно-транспортної техніки зростає. З—являється ряд грейферних кранів вантажопідйомністю 3,2; 5; 12,5 т. Фірма налагоджує виробництво кранів однобалочних опорних і підвісних вантажопідйомністю від 1 до 10 т.

В даний час ВАТ „Олександрійська фірма „Віра-Сервіс”, той-же завод підйомно-транспортного устаткування, володіє великими потенційними можливостями з виготовлення підйомно-транспортної техніки — мостових і козлових електричних кранів вантажопідйомністю від 1 до 100 т.

Відвантаження виготовлених кранів здійснюється залізничним або автомобільним транспортом — на вимогу Замовника.

Олександрійський завод підйомно-транспортного устаткування

Адміністративний корпус
завода підйомно-транспортного устаткування

В 1962 р. був реорганізований Могилевський крановий завод, а сфера його попередньої діяльності — виготовлення вантажопідіймальних кранів, була передана Олександрійському рудоремонтного заводу. З цього моменту завод одержав найменування — „Олександрійський завод підйомно-транспортного обладнання”. Завод освоює виробництво мостових електричних кранів загального призначення та спеціальних, вантажопідйомністю від 5 до 16 т; грейферних — вантажопідйомністю 2 т. З 1972 року завод починає виробництво кранів козлових вантажопідйомністю 8 т, 12,5 т і надалі 16/12,5 т спеціально для лісової промисловості. В 1980 г. в номенклатурі заводу з’являються крани козлові контейнерні вантажопідйомністю 20 т.

У цей час завод також виготовляє крани мостові контейнерні для Магаданського морського терміналу, приймає участь у виготовленні магістральних стрічкових конвеєрів з шириною стрічки 2 000 мм і продуктивністю транспортування вугілля 4 500 т/час.

Олександрійський рудоремонтний завод

Будівництво механічного заводу тресту „Бурвугілля” в м. Олександрія Кировоградской Кіровоградської області почалося в 1932 р. Вже з 1934 р. завод приступив до виробничої діяльності — ремонту гірничого обладнання, що і дало його подальшу назву — „Олександрійський рудоремонтний завод”.

Loading